www.eVysledky.com
OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

ŠK Svätý Jur

Mimofutbalové aktivity ŠK

www.eVysledky.com

Vitajte na stránke sksvatyjur.wbl.sk v sekcii Mimofutbalové aktivity ŠK

 

Naše aktivity sme nasmerovali aj na mimofutbalovú činnosť, snažíme sa v meste Svätý Jur športovcov spájať, preto sme sa rozhodli poriadať aj mimofutbalové aktivity. 

  1. Pred štyrmi rokmi sme usporiadali  "0-tý Ples futbalistov". Podľa toho, že dopadol úspešne,     pokračovali sme v tradícii každý rok a aj tento rok 2014 už máme za sebou. Podľa ohlasov opäť úspešne - ale hodnotenie necháme na iných. "FOTO" z plesu je v sekcii fotogaléria                    
  2. Podporili sme požiadavku snahu svätojurských plážových volejbalistov pod vedením Ing.Juraja Trtola     a ponúkli sme im spoluprácu - prijali sme ich do ŠK ako nový oddiel a to na členskej schôdzi v r. 2012 - sme radi že ich činnosť je v obraze a v severozápadnom rohu ihriska na Športovej ulici vidieť, aj za spolupráce  s mestom Svätý Jur,  rozvýjajúcu sa stavbu dvoch plážových volejbalových ihrísk.
  3. Pred štyrmi rokmi nás požiadal o spoluprácu aktívny cyklistický klub vo Svätom Jure pod vedením Vinca Hupku, aby sme zabezpečili v spoločnej réžii servis parkovania vozidiel a dojazd     "Svätojurského MTB cyklomaratónu" na ihrisku. Spolupráca sa zdarila a aj v r. 2014 budeme       aktívne pomáhať cyklistom k zdaru tejto akcie. "FOTO" z cyklomaratónu je v sekcii fotogaléria
  4. V neposlednom rade ponúkame ihrisko, ktoré máme v prenájme od mesta na športovanie občanom mesta, nakoľko na multifunkčnom mini-ihrisku s umelým povrchom je možné vykonávať aj mimofutbalové aktivity a     to:   volejbal,  nohejbal,  hádzanú,  basketbal  a  tenis. Bližšie k tomuto nájdete v sekcii "MINI-ihriská"